in ,

DM Göndermeden Hikayelere Tepki Verme

DM Göndermeden Hikayelere Tepki Verme
DM Göndermeden Hikayelere Tepki Verme

Instagram , içerik oluşturucuya bir DM göndermenin aksine, Hikayelere kullanıcı tepkilerini hikaye çerçevesinde gösterecek yeni bir seçeneği test ediyor gibi görünüyor.

Alessandro Paluzzi tarafından yayınlanan bu açıklayıcı bilgi isteminde görebileceğiniz gibi, yeni seçenek, içerik oluşturucunun Doğrudan gelen kutusuna bireysel bir emoji yanıtı göndermek yerine öyküdeki kullanıcıların tepkilerini gösterecekti.

Bu can sıkıcı olabilir – şu anda, bir Instagram Hikayesine bir emoji yanıtı verdiğinizde, kullanıcı gelen kutusunda buna benzer bir bildirim alır.

Demek istediğim, sorun değil, ancak ayrı bir emojinin aksine belirli bir Hikaye çerçevesinin bağlamı tek bir bildirimde olması daha iyi olurdu.

Peki Instagram bunu nasıl yapabilir? Şu anda, kullanıcı başına bireysel yanıtları gösterebilir, ancak bu yeni sürecin, belirtildiği gibi, izleyicinin Tepkilerini ‘Hikayelerinde’ nasıl göstereceği tam olarak net değildir.

Bekleyip görmemiz gerekecek, ancak Paluzzi ayrıca Hikayeler Tepkileri’nin de gelecek güncellemeyle uyumlu yeni animasyonlar almaya ayarlandığını belirtiyor.

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 Sosyal Medya Dijital Hikaye ve Gönderi Tasarımları

2021 Sosyal Medya Dijital Hikaye ve Gönderi Tasarımları